سامانه IPValid

بزرگترین سامانه خدمات اختصاصی کسب و کار های اینترنتی

چرا باید ورودی گوگل سایت خود را افزایش دهیم ؟

گوگل مهم ترین موتور جستجوگر جهان است . روزانه میلیون ها کاربر برای رسیدن به نتایج دلخواه خود در اینترنت از این موتور استفاده میکنند ، ربات های گوگل عوامل زیادی را بررسی می کنند و بر اساس آن ها سایت ها را رتبه بندی کرده و در اولویت های جستجو می گذارند .

تولید محتوای مناسب و کاربر پسند، سئو مناسب سایت، محتوا، تصاویر و ...، تعداد بازدیدکنندگان، تبلیغات خرید بازدید میتواند باعث شود سایت شما در نتایج سرچ گوگل و صفحات اول به نمایش در بیاید. همچنین سایت گوگل رتبه ی اول الکسا را در اختیار دارد و اگر کاربرام از طریق گوگل وارد سایت شما بشوند رتبه ی الکسا سایت شما نیز کاهش چشمگیری خواهد یافت.

افزایش ورودی گوگل نیز مانند افزایش بازدد سایت کی از پر طرفدار ترین خدمات سایت IPVALID میباشد که با استفاده از آن می‌توانید ورودی گوگل سایت خود را با بهترین کیفیت افزایش دهید

با استفاده از امکاناتی که در این بخش برای شما در نظر گرفته شده می‌توانید مدیرت کاملی بر نوع و تعداد بازدید های خود داشته باشید و بهترین سفارش مناسب برای خود را ثبت کنید

امکانات پنل

در پنل IPValid امکانات بسیاری برای شما فراهم گردیده که از مهمترین آن ها می‌شود به موارد زیر اشاره کرد

کلمه ی کلیدی دلخواه

در سامانه IPValid خدمات ویژه ای برای شما در نظر گرفته شده که میتوانید مدیریت کاملی روی بازدیدها داشته باشید . شما ابتدا باید کلمه ی کلیدی مورد نظر خود برای سرچ در گوگل را تعیین کنید، در ضمن توجه داشته باشید، سایت شما باید با کلمه ی کلیدی مورد نظر در نتایج ۱۰ صفحه اول گوگل به نمایش درآید تا امکان ارسال بازدید برای آن وجود داشته باشد .

انتخاب تعداد بازدید (IP)

یکی از قابلیت های مهم سامانه IPValid تعیین تعداد بازدید از زیر صفحه توسط هر IP است . یعنی هر کاربر می تواند بیش از یک صفحه از سایت شما را دیدن کند و به این ترتیب شما میتوانید بانس ریت سایت خود را بسیار کاهش دهید ، که از مهم ترین عوامل بهبود رتبه ی سایت در الکسا و همچنین افزایش ارزش سایت در گوگل می باشد .

دیگر امکانات

تمامی امکاناتی که در بخش افزایش بازدید سایت در اختیار شما قرار گرفته در ذاین بخش نیز وجود دارند از جمله مهم ترین آنها میتوان به انتخاب تعداد ip انتخاب تعداد زیر صفحه و زمان بازدید ها انتخاب باز یا عدم بازشدن پاپ آپ انتخاب و بازدید از یک لینک یا عنوان خاص را نام برد که شما میتوانید نسبت به نیاز خود از آنها استفاده کنید

01

ثبت نام و ورود

ابتدا از قسمت ثبت نام برای خود یک اکانت در سامانه IPValidبسازید و واردشوید
02

انتخاب خدمات مورد نیاز

با استفاده از پنل پیشرفته سایت میتوانید خدمات مورد نیاز را به راحتی پیدا کنید و همزمان با انتخاب تعداد مورد نیاز و مشاهده ی قیمت آن اقدام به ثبت سفارش کنید برای ثبت سفارش میتوانید از موجودی کیف پول خود استفاده کنید و یا با استفاده از درگاه امن زرین پال در همان لحظه مبلغ فاکتور خود را پرداخت کنید

03

تایید و انجام سفارش

پس از ثبت سفارش سفارش شما در حالت در حال بررسی قرار میگیرد و پس از تایید مدیریت انجام سفارش شما شروع میشود و پس از تکمیل سفارش حالت آن به انجام شده تغییر میکند .


بهتر است بدانید

تمامی بازدید های سامانه هوشمند IPValid کاملا واقعی و ایرانی هساتند و شما می توانید افزایش تعداد بازدید سایت خود را در آمارگیر های معتبر مشاهده کرده و شاهد بهبود رتبه سایت خود در الکسا و دیگر سایت های رتبه بندی باشید .

همچنین لازم به ذکر است تفاوت روش افزایش بازدید معمولی با روش افزایش بازدید از طریق گوگل در این است که در روش اول کاربران (بازدیدها) مستقیم وارد سایت شما میشوند ولی در روش دوم کاربران (بازدید ها) از طریق جستجوی کلمه ی کلیدی شما در گوگل و سپس انتخاب لینک شما در گوگل وارد سایت شما می شوند. هر دو روش باعث افزایش ترافیک و بازدید سایت شما و در نهایت بهبود رتبه ی الکسا نیز برای شما میشوند.