سامانه IPValid

بزرگترین سامانه خدمات اختصاصی کسب و کار های اینترنتی

قوانین وب سایت آی پی ولید

این سند در مهر ماه 1395 ایجاد شده است و تمام کسانی که حساب کاربری خود را ایجاد و یا در وب سایت IPValid به عنوان کاربر فعالیت می‌نمایند، شرایط و ضوابط ذیل را پذیرفته اند. کاربران موافقت خود را با این شرایط و قوانین، به وسیله انتخاب آن در هنگام ثبت نام و مطالعه آن در وب سایت، اعلام می‌نمایند. ارتباط دو طرفه بین کاربران و سایت IPValid ، وظایف و مسئولیت‌های آنها با توجه به این قوانین مشخص می شود.

1)تعاریف

کاربر:

هر شخصی که از سایت IPValid استفاده می کند مستقل از اینکه عضو سایت باشد یا نباشد، و یا وارد حساب کاربری خود شده باشد و یا نه، کاربر سایت محسوب می گردد.

محتوا:

“محتوا” به معنای متن، تصاویر، فایل‌های صوتی و تصویری، داده‌های موقعیت مکانی و انواع دیگر داده‌ها یا ارتباطات درونی وب سایت IPValid است. “محتوای عمومی کاربر” به محتوای های مانند نظرات ثبت شده، امتیازها، تصاویر بارگذاری شده، گزارش خطا، دیدگاه های ثبت شده در مقالات و … گفته می شود که کاربر آنها را از طریق ارتباط با سایتIPValid ارسال یا دریافت می نماید و ممکن است به صورت عمومی نمایش داده شود. “محتوای شخصی کاربر” به محتوای های مانند موقعیت مکانی کاربر، مشخصات کاربری نظیر آدرس پست الکترونیکی، شماره تماس، رمز ورود، گفته می شود که کاربر آنها را از طریق ارتباط با سایت IPValid ارسال یا دریافت می نماید و به صورت عمومی نمایش داده نمی شود و تنها خود کاربر به آنها دسترسی دارد و IPValid از آنها تنها به منظور برقراری تعامل بهتر با کاربران مانند ارائه پیشنهادات ویژه استفاده می نماید. “محتوای IPValid” به محتواهایی مانند مقالات، اطلاعات کسب و کارها و تصاویر گفته می شود که تیم IPValid آنها را در سایت منتشر می نماید.

2) تغییرات “شرایط و قوانین استفاده از سایت”

این قوانین می تواند در آینده به روز رسانی گردد. همواره آخرین نسخه قوانین سایت در صفحه مربوطه قابل دسترس می باشد. اگر قوانین سایت تغییر نماید این تغییر در خود سایت IPValid به کاربران موجود اطلاع رسانی می شود. کاربران همواره در جریان آخرین نسخه از قوانین سایت قرار خواهند گرفت.

3) IPValid

− IPValid یک سامانه اینترنتی با هدف یاری وبمستران و افراد فعال در جهت رشد کسب و کارآن ها می باشد.

− تمامی خدمات ارایه شده در سایت IPValid در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

4) استفاده از سایت IPValid

− استفاده از سایت به معنای مطالعه و تفهیم کلیه قوانین و ضوابط آن توسط کاربران می باشد. کاربر ممکن است در اثر بستن حساب کاربری خود و یا محدودیت از طرف IPValid، امکان دسترسی به سایت را نداشته باشد. خدمات این سایت ممکن است در هر زمان بدون اطلاع قبلی، به روزرسانی، قطع، معلق یا متوقف شود.

− هرگونه استفاده از محتواهای مختلف IPValid مانند مقالات، آموزش ها، نظرات و … تنها با اجازه IPValid امکان پذیر است و در صورت اجازه ارائه محتوا در قالب‌های گوناگون و یا به صورت نقل قول، ذکر منبع الزامی است. IPValid مختار است هر گونه محتوای تبلیغاتی را در تمام صفحات منتشر نماید و این حق برای IPValid محفوظ می باشد.

- در هنگام خرید و یا شارژ کیف پول ، دقت لازم را داشته باشید. از آن جایی که سایت IPValid با درگاه واسط کار می کند ، توانایی بازگشت مجدد پول به حساب بانکی شما وجود ندارد و مبلغ واریزی اشتباه نهایتا به حساب کاربری شما افزوده می شود و از آن میتوانید برای دیگر سفارشات خود استفاده نمایید.

5) حساب کاربری

− هر کاربر می‌تواند جهت استفاده از سایت برای خود حساب کاربری ایجاد کرده و مسئول حفظ محرمانه بودن رمز عبور خود می باشد. مسئولیت تمام فعالیت های انجام شده در سایت با حساب کاربری یک کاربر بر عهده ایشان است. کاربر می بایست بلافاصله هرگونه استفاده غیرمجاز از حساب کاربری خود را بهIPValid اطلاع دهد. IPValid حق بستن حساب کاربران را در هر زمان با یا بدون هر دلیلی دارد. کاربران بهتر است اطلاعات کامل و دقیق خود را در سایت ارائه دهند تا خود را به عنوان یک کاربر حقیقی متعبر در سایت معرفی نمایید.

− کاربران مجاز به جعل عنوان (مثلا معرفی خود به عنوان یک فرد مشهور یا هر فرد دیگری)، ایجاد یا استفاده از یک حساب کاربری برای هر کسی غیر از خود، ارائه آدرس ایمیل شخص دیگر و یا ایجاد چندین حساب کاربری نمی باشند .

−کاربران با ایجاد حساب کاربری با دریافت ایمیل های اطلاع رسانی و یا هر ارتباط دیگری که در رابطه با هدف سایت باشد، موافقت می کنند.

− IPValid براساس موازین شرع و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند و کاربران اجازه ثبت هر گونه محتوی مغایر با آنها را ندارند. همچنین کاربران سایت درصورت نمایش رفتار خلاف عرف و اخلالگرانه مانند ثبت آدرس غیر واقعی و اشتباه، ارسال تیکت های تکراری یا غیر قابل تایید، شناسایی شده و بعد از یک بار اخطار از طریق ایمیل، IPValid مختار است که حساب کاربری آنها را مسدود کند.

− هر کاربر در IPValid حق ایجاد یک نام کاربری را دارد و ایجاد چند نام کاربری برای یک نفر جهت استفاده بیشتر از تسهیلاتی که برخی اوقات توسط IPValid در اختیار کاربران قرار می گیرد ، ممنوع می باشد. همچنین کاربران IPValid حق واگذاری نام کاربری خود به فرد دیگر و یا استفاده از نام کاربری فرد دیگر را ندارند.

7)دیگر موارد

− سایت هایی که دارای کدهای خوش آمدگویی و یا خداحافظی بوده و یا هر گونه پیامی به محض ورود به سایت ظاهر نمایند ، تائید نخواهند گردید.

- سایت ّIPValid هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات سخت افزاری یا نرم افزاری یا هر زیان دیگری که در نتیجه استفاده از این سرویس متوجه کامپیوتر یا تلفن هوشمند یا ... کاربر یا دیگران شود ندارد.

- IPValid هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای وب سایت ، ویدیو یا هرگونه سفارش دیگر کاربران ندارد.

-در صورتی که سایت شما زمان بارگذاری آن بیش از 10 ثانیه باشدو یا از کد های پخش موزیک و ویدئو آنلاین استفاده کنید و یا تعداد بالایی عکس داشته باشد سایت IPValid هیچگونه تعهدی در قبال انجام موفقیت آمیز بازدیدها نخواهد داشت.

− قراردادن لینک های سایت های غیر قانونی، غیر اخلاقی یا مبتذل و همینطور سایت هایی که به هر نحو مناسبات فرهنگی ، اخلاقی ، عرفی یا قانونی جامعه را زیر پا می گذارند یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایرند ، ممنوع است.

− از تماس تلفنی ، پیامک ، تیکت و یا ایمیل برای تایید و انجام پرهیز نمائید! روند تائید سایت ها بین 1 ساعت الی 24 ساعت پس از بررسی کامل زمان می برد و تنها در ساعات اداری انجام می پذیرند.

− اگر سایت خود را در الکسا ثبت نکرده باشید ،IPValid هیچگونه تضمینی در مورد افزایش تعداد لینک های شما در الکسا نخواهد داد.

− هر زمانی که مدیریت لازم بداند می تواند سایت ها یا کاربران مشکوک را جهت بررسی و جلوگیری از تخلف به حالت معلق یا عدم تایید درآورده و یا در صورت لزوم حذف نماید. این کار به جهت کیفیت کار برای کاربرانی که بازدید دریافت میکنند و هم به جهت بهتر شدن خدمات سامانه IPValid می باشد.

 سیاست‌های حفظ حریم خصوصی IPValid

سیاست حفظ حریم خصوصی، به منظور شفاف سازی و توضیح سیاستهای IPValid در جمع آوری و استفاده از اطلاعات کاربرانی است که در سایت عضو شده و از خدمات آن استفاده می کنند. اطلاعاتی که در IPValid ذخیره و استفاده می شوند عبارت است از : نام و نام خانوادگی، شماره تلفن، آدرس ایمیل، آدرس وب سایت، آدرس شبکه های اجتماعی، مکان فعلی کاربر ( از روی IP ایشان)، سابقه سفارش های کاربر و تیکت هر کاربر. IPValid تمام اطلاعاتی که شما در سایت وارد می کنید را در جهت بهبود خدمت به کاربران حفظ و استفاده می کند.علاوه‌ بر این، ارتباطات و انتقال اطلاعات د IPValid بر بستر سوکت‌های امن رمزگذاری شده SSL صورت می‌گیرد.

لطفاً هر سایتی و یا كاربری كه قوانین فوق را رعایت نمی کند را از طریق صفحه ارتباط با ما به مدیریت گزارش نمائید.

این توافقنامه مشروعیت و اعتبار خود را از قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران کسب می کند. چنانچه شما هر سوال یا مشکلی در رابطه با این سرویس یا این توافقنامه داشتید با ما به آدرس اینترنتی زیر در میان بگذارید.

درصورتیکه پس از خواندن این متن همچنان سوال یا ابهامی داشتید، میتوانید با ما از طریق ایمیل support[at]ipvalid.net یا شماره تماس 09139269496 شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۹ الی ۱۷ به غیر از روزهای تعطیل ارتباط برقرار کنید.