سامانه IPValid

بزرگترین سامانه خدمات اختصاصی کسب و کار های اینترنتی

چرا باید بازدید سایت خود را افزایش دهیم ؟

فضای کسب و کار کنونی کاملا به اینترنت و تکنولوژی وابسته شده است . شما اگر در هر زمینه ای فعالیت داشته باشید وجود سایت می تواند باعث ارتقا و پیشرفت کسب و کار شما بشود، بعد از طراحی سایت افزایش تعداد بازدید کنندگان از اهداف مهم شما خواهد بود . زیرا در بهبود رتبه ی الکسای سایت شما تاثیر گذار است و باعث افزایش اعتبار سایت شما خواهد شد .

سامانه هوشمند ipvalid امکانات و قابلیت های ویژه ای برای افزایش بازدید سایت شما طراحی کرده است که میتوانید در بازه زمانی حداکثر ۳۰ روزه شاهد بهبود رتبه ی الکسای سایت خود باشید .

امکانات پنل

در پنل IPValid امکانات بسیاری برای شما فراهم گردیده که از مهمترین آن ها می‌شود به موارد زیر اشاره کرد

انتخاب تعداد بازدید (IP)

در ابتدا شما باید در پنل IPValid تعداد بازدید در یک شبانه روز را انتخاب کنید شما میتوانید در یک شبانه روز (۲۴ ساعت) حداکثر تعداد ۱۵۰۰ بازدید را انتخاب کنید(کاملا ایرانی) البته انتخاب تعداد بیشتر نیز امکان پذیر هست ک در اینصورت برای مابقی بازدید ها از ip های کشور های دیگر نیز برای بازدید از سایت شما استفاده خواهد شد .

تعیین زمان هر بازدید

در این قسمت باید مقدار زمانی که میخواهید هر کاربر (IP) در سایت شما بماند را تعیین کنید (انتخاب زمان بیش تر در بهبود سایت موثر تر است) شما میتوانید تا سقف 5 دقیقه برای بازدید از صفحه اصلی سایت خود درخواست کنید و همچنین با استفاده از گزینه های دیگر تا۱۰ دقیقه برای بازدید از زیر صفحات خود سفارش دهید .

تعیین تعداد زیر صفحه

یکی از قابلیت های سامانه IPValid تعیین تعداد بازدید از زیر صفحه توسط هر IP است . یعنی هر کاربر می تواند بیش از یک صفحه از سایت شما را دیدن کند و به این ترتیب شما میتوانید بانس ریت سایت خود را بسیار کاهش دهید ، که از مهم ترین عوامل بهبود رتبه ی سایت در الکسا و همچنین افزایش ارزش سایت در گوگل می باشد .

نحوه ثبت سفارش

01

ثبت نام و ورود

ابتدا از قسمت ثبت نام برای خود یک اکانت در سامانه IPValidبسازید و واردشوید
02

انتخاب خدمات مورد نیاز

با استفاده از پنل پیشرفته سایت میتوانید خدمات مورد نیاز را به راحتی پیدا کنید و همزمان با انتخاب تعداد مورد نیاز و مشاهده ی قیمت آن اقدام به ثبت سفارش کنید برای ثبت سفارش میتوانید از موجودی کیف پول خود استفاده کنید و یا با استفاده از درگاه امن زرین پال در همان لحظه مبلغ فاکتور خود را پرداخت کنید

03

تایید و انجام سفارش

پس از ثبت سفارش سفارش شما در حالت در حال بررسی قرار میگیرد و پس از تایید مدیریت انجام سفارش شما شروع میشود و پس از تکمیل سفارش حالت آن به انجام شده تغییر میکند .


مزایای افزایش بازدید سایت

تمامی بازدید های سامانه هوشمند IPValid کاملا واقعی و ایرانی هساتند و شما می توانید افزایش تعداد بازدید سایت خود را در آمارگیر های معتبر مشاهده کرده و شاهد بهبود رتبه سایت خود در الکسا و دیگر سایت های رتبه بندی باشید .

همچنین میتوانید در صورت نیاز به ورودی گوگل با کلمه ی کلیدی دلخواه خود از قسمت افزایش ورودی گوگل دیدن کنید و در پنل اقدام به ثبت سفارش کنید

همچنین لازم به ذکر است تفاوت روش افزایش بازدید معمولی با روش افزایش بازدید از طریق گوگل در این است که در روش اول کاربران (بازدیدها) مستقیم وارد سایت شما میشوند ولی در روش دوم کاربران (بازدید ها) از طریق جستجوی کلمه ی کلیدی شما در گوگل و سپس انتخاب لینک شما در گوگل وارد سایت شما می شوند. هر دو روش باعث افزایش ترافیک و بازدید سایت شما و در نهایت بهبود رتبه ی الکسا نیز برای شما میشوند.