سامانه IPValid

بزرگترین سامانه خدمات اختصاصی کسب و کار های اینترنتی

چرا باید آمار یوتیوب خود را افزایش دهیم ؟

یوتیوب بزرگترین و برترین سایت آپلود ویدیو در جهان است که روزانه میلیون ها کاربر از آن دیدن می کنند و یا به اشتراک ویدیوهای خود در آن می پردازند.

این سایت پر طرفدار می تواند نقش بسیار مؤثری در گسترش کسب و کار شما ایفا کند .

روزانه به تعداد افرادی که محتوای ویدیویی تولید می کنند و همچنین کاربرانی که به دیدن ویدیو علاقه‌مند می‌شوند افزوده می‌شود و اگر شما در این زمینه موفق عمل کنید می‌توانید خیلی راحت از سایر رقبا پیشی بگیرید. اما راز موفقیت افزایش توجه و بازدید کاربران است. شما باید علاوه بر تولید محتوای مناسب و جذاب سعی کنید کاربران بیش‌تری را به دیدن ویدیو های خود علاقه مند کنید .

سامانه هوشمند IPValid این قابلیت را برای شما فراهم کرده است که با افزایش بازدید ویدیوی خود در یوتیوب و یا افزایش سابسکرایب و همچنین افزایش لایک و دیگر خدمات به هر تعداد که می‌خواهید در جمع پر بازدیدترین ها فرار بگیرید. همچنین این تعداد کاملا قابل مشاهده و تضمینی است.

انواع خدمات یوتیوبجزو جدیدترین خدمات سایت IPValid می باشد وافتخار میکنیم کامل ترین پکیج خدمات یوتیوب را به کاربران سایت عرضه میکنیم

با استفاده از امکاناتی که در این بخش برای شما در نظر گرفته شده می‌توانید افزایش بازدید ، افزایش لایک های،افزایش دنبال کننده یا همان سابسکرایب کانال، افزایش کامنت وحتی افزایش لایک کامنت را انتخاب و بهترین سفارش مناسب برای خود را ثبت کنید

امکانات پنل

در پنل IPValid امکانات بسیاری برای شما فراهم گردیده که از مهمترین آن ها می‌شود به موارد زیر اشاره کرد

افزایش بازدید یوتیوب

در این قسمت شما میتوانید تعداد بازدید مورد نظر خود را برای افزایش وارد نمایید افزایش بازدید از ویدیو شما مورد توجه سایت یوتیوب قرار خواهد گرفت و ویدیو شما به لیست ویدیوهای پر بازدید یوتیوب اضافه خواهد شد که این خود باعث می شود کاربران به دیدن ویدیو شما ترغیب شوند و بیش تر آن را به اشتراک بگذارند.

افزایش لایک یوتیوب

در این قسمت شما میتوانید تعداد لایک مورد نیاز خود را مشخص کنید .در صورتی که پست های شما در آپارات از تعداد لایک خیلی پایین برخوردار باشند مورد توجه کاربران قرار نمیگیرد همچنین در صورتی که بازدید خریداری کرده اید برای پست خود پیشنهاد میکنیم مقداری نیز لایک برای آن پست خریداری کنید .

افزایش سابسکرایب یوتیوب

در صورتی که نیاز به افزایش دنبال کننده های کانال خود دارید میتوانید از این خدمت سایت ما استفاده کنید و وضعیت کانال خود در یوتیوب را بهبود بخشید. تمامی دنبال کننده هایی که تیم IPValid برای شما اضافه میکند واقعی بوده و در کانال شما قابل مشاهده است و ریزشی نیز ندارند

01

ثبت نام و ورود

ابتدا از قسمت ثبت نام برای خود یک اکانت در سامانه IPValidبسازید و واردشوید




02

انتخاب خدمات مورد نیاز

با استفاده از پنل پیشرفته سایت میتوانید خدمات مورد نیاز را به راحتی پیدا کنید و همزمان با انتخاب تعداد مورد نیاز و مشاهده ی قیمت آن اقدام به ثبت سفارش کنید برای ثبت سفارش میتوانید از موجودی کیف پول خود استفاده کنید و یا با استفاده از درگاه امن زرین پال در همان لحظه مبلغ فاکتور خود را پرداخت کنید

03

تایید و انجام سفارش

پس از ثبت سفارش سفارش شما در حالت در حال بررسی قرار میگیرد و پس از تایید مدیریت انجام سفارش شما شروع میشود و پس از تکمیل سفارش حالت آن به انجام شده تغییر میکند .


مزایای افزایش بازدید ویدیو در یوتیوب

۱)مورد توجه یوتیوب و سایر موتور‌های جست‌و‌جوگر قرار می‌گیرید و این باعث می شود ویدیو شما به سایر کاربران پیشنهاد شود.

۲) باعث محبوبیت ویدیو شما می‌شود و به اعتبار آن می‌افزاید.

۳) هرچه بازدید ویدیو بیشتر باشد کاربران پیشتر به اشتراک گذاشتن آن در سایر صفحات اجتماعی علاقه‌مند می‌شوند.

۴)هرچه ویدیو شما بازدید بیشتری داشته باشد کسب‌و‌کار شما را گسترش می‌دهد و در نتیجه افراد بیشتری با شما آشنا خواهند شد و از صفحات و کسب و کار شما آگاهی پیدا می کنند و این یعنی از سایر رقبا موفق تر خواهید بود .