سامانه IPValid

بزرگترین سامانه خدمات اختصاصی کسب و کار های اینترنتی

چرا باید بازدید و لایک ویدئو خود در آپارات را افزایش دهیم ؟

امروزه بهترین راه برای ارائه یک محصول و یا معرفی خدمات، ساخت ویدئو است. تحقیقات جدید حاکی از آن است که علاقه ی کاربران به تماشای ویدئو اعم از آموزشی، تفریحی، خدماتی و …. بسیار بیشتر از قبل شده است و این علاقه با افزایش سرعت اینترنت روز به روز در حال گسترش است.

سایت آپارات بزرگترین سایت اشتراک ویدیو در بین فارسی زبانان است و از اعتبار و سئوی خوبی بهره می برد که می تواند به ارتقای سطح کسب و کار و شهرت شما کمک کند.

شما نیز ممکن است ویدیوهای خود را در سایت آپارات به اشتراک گذاشته باشید و به معرفی کسب و کار، خدمات و محصول خود بپردازید و یا یک کانال تفریحی با ویدئو های جذاب در آپارات ایجاد کرده باشید . اما شرط لازم و کافی برای موفقیت این است که ویدئو شما از بازدید مناسبی برخوردار باشد. امکان خریدن بازدید از طریق خود سایت آپارات وجود دارد اما این کار بسیار هزینه بر است.

سامانه هوشمند IPValid می تواند با ایجاد بازدید های واقعی و با قیمت مناسب ویدئوی شما را در جمع پر بازدیدترین های سایت آپارات قراردهد فقط کافی است تعداد بازدید های دلخواه خود را انتخاب کنید و نتیجه را روی ویدیو خود مشاهده کنید. شما همچنین می توانید برای هر کدام از ویدیوهای خود علاوه بر بازدید، لایک نیز خریداری کنید.

افزایش بازدید آپاراتجزو اولین خدماتی که توسط گروه ما معرفی شد و خدا را شکر توانستیم رضایت تمامی مشتریان را تا به امرور فراهم نماییم

با استفاده از امکاناتی که در این بخش برای شما در نظر گرفته شده می‌توانید مدیرت کاملی بر تعداد بازدید ها و لایک های مور نیاز خود داشته باشید و بهترین سفارش مناسب برای خود را ثبت کنید

امکانات پنل

در پنل IPValid امکانات بسیاری برای شما فراهم گردیده که از مهمترین آن ها می‌شود به موارد زیر اشاره کرد

افزایش بازدید آپارات

در این قسمت شما میتوانید تعداد بازدید مورد نظر خود را برای افزایش وارد نمایید افزایش بازدید از ویدیو شما مورد توجه سایت آپارات قرار خواهد گرفت و ویدیو شما به لیست ویدیوهای پر بازدید آپارات اضافه خواهد شد که این خود باعث می شود کاربران به دیدن ویدیو شما ترغیب شوند و بیش تر آن را به اشتراک بگذارند.

افزایش لایک آپارات

در این قسمت شما میتوانید تعداد لایک مورد نیاز خود را مشخص کنید .در صورتی که پست های شما در آپارات از تعداد لایک خیلی پایین برخوردار باشند مورد توجه کاربران قرار نمیگیرد همچنین در صورتی که بازدید خریداری کرده اید برای پست خود پیشنهاد میکنیم مقداری نیز لایک برای آن پست خریداری کنید .

افزایش فالوور

در صورتی که نیاز به افزای فالوور های کانال خود دارید میتوانید از این خدمت سایت ما استفاده کنید و وضعیت کانال خود در آپارات را بهبود بخشید

01

ثبت نام و ورود

ابتدا از قسمت ثبت نام برای خود یک اکانت در سامانه IPValidبسازید و واردشوید
02

انتخاب خدمات مورد نیاز

با استفاده از پنل پیشرفته سایت میتوانید خدمات مورد نیاز را به راحتی پیدا کنید و همزمان با انتخاب تعداد مورد نیاز و مشاهده ی قیمت آن اقدام به ثبت سفارش کنید برای ثبت سفارش میتوانید از موجودی کیف پول خود استفاده کنید و یا با استفاده از درگاه امن زرین پال در همان لحظه مبلغ فاکتور خود را پرداخت کنید

03

تایید و انجام سفارش

پس از ثبت سفارش سفارش شما در حالت در حال بررسی قرار میگیرد و پس از تایید مدیریت انجام سفارش شما شروع میشود و پس از تکمیل سفارش حالت آن به انجام شده تغییر میکند .


بهتر است بدانید

توجه داشته باشید که سایت آپارات از سئو و رتبه ی خوبی برخوردار است وافزایش بازدید ویدیو شما مورد توجه سایر موتورهای جست و جو قرار می گیرد و به کاربران بیش تری پیشنهاد میشود .

همچنین اگر شما دارای سایت هستید می توانید آدرس سایت خود را در توضیحات ویدئو و یا کانال خود در آپارات قراردهید و با این کار باعث افزایش تدریجی ورودی های سایت خود از آپارات بشوید .

افزایش بازدید ویدئو شما باعث گسترش کسب و کا شما خواهد شد زیرا اعتبار شما را در بین مشتریان افزایش می دهد و باعث محبوبیت محصول و خدمات شما و در نهایت پیشی گرفتن از سایر رقبا میشود .