ثبت سفارش در سامانه IPValid

آموزشخدماتدیجیتال مارکتینگ

به صفحات مهمتان حتما ارزش خاص بدهید .

کسب درآمد از طریق ارزش وابسته

امروز میخواهیم در رابطه با ارزش خاص ( value ) صفحه هات و المنت های استفاده شده توسط شما در وب سایتتان صحبت کنیم .

ارزش های وابسته

نوعی کسب درآمد و یا گرفتن ارزش از وب سایت های دیگر به این گونه است که برنامه های وابسته برای قرار دادن در صفحه وب شما تبلیغات ، پیوندها ، محتوا ، عکس ها و… را ارائه کرده و آنها را در اختیار شما قرار می دهند.  اگر کسی بر روی تبلیغ کلیک کند و سپس محصولی از وب سایت تبلیغ کننده خریداری کند ، شما بخشی یا درصدی از فروش را دریافت می کنید و یا در قبال این ارزشی که وب سایت شما به محصول و یا خدمت شخص دیگری می دهد شما مبلغی را دریافت می کنید .

بسیاری از شرکت ها از ارائه این نوع آگهی ها لذت می برند زیرا که فقط در صورت فروش درصدی را پرداخت میکنند هیچ هزینه ی اضافی نمی پردازند ، مگر اینکه فروش بکنند.  وب مسترها برنامه های وابسته را دوست دارند زیرا می توانند از طریق صفحات وب خود درآمد زیادی کسب کنند . وب سایت هایی که در درجه اول تبلیغات وابسته ای روی آنها وجود دارد ، به عنوان “وب سایت های وابسته” شناخته می شوند.

ارزش وابسته

ارزش وب سایت چیست؟

ارزش وب سایت ، به ساده ترین معنا برای شما ، مدیر وب سایت ، در حال اضافه کردن مطالب مفید برای کاربران خود است تا وب سایت به ارزش ها و جایگاه های بالاتری در گوگل دست پیدا کند ، به غیر از آنچه توسط آگهی دهنده وابسته ارائه می شود است.

حتی اگر بیایید به یک مورد کلی از یک وب سایت وابسته اضافه کنیم که هیچ ارزشی ندارد . این همچنین به عنوان یک صفحه وابسته نازک ( با ارزش کم ) شناخته می شود.

اگرچه این صفحات به عنوان یک صفحه کامل به نظر می رسند ، و در نظر شما این محصول فوق العاده ای می باشد ، و یا توضیحات خوبی دارد و همچنین به سایر محصولات مشابه پیوندهای خوبی دارد ، اما مشکل این است که تمام آن اطلاعات (محتوای) توسط تبلیغ کننده ارائه شده است.
این ها اطلاعاتی هستند که فقط به این وب سایت ارائه نشده ، بلکه برای ده ها هزار سایت دیگر نیز موجود است. این بدان معناست که اگر به وب سایت دیگری بروید که همین محصول را ارائه میدهد و به صفحه محصول نگاه کنید دقیقاً همان عکس و همان توضیحات داخل سایت خودتان را مشاهده خواهید کرد.

حالا گوگل باید تمام صفحات با همان محتوای یکسان نگاه می کند و باید تصمیم بگیرد کدام یک از آنها با ارزش است.  یکی از اولین راه هایی که این کار را انجام می دهد این است که می گویند ” باشه ، 10،000 صفحه وب دقیقاً محتوای مشابه دارند ، بیایید فقط محتوا را که یکسان است حذف کنیم و ببینیم چه اتفاقی می افتد ” …

حال همه سایت ها که دارای محتوای تکراری بودند حذف شدند و هیچ محتوایی ندارند ! اما در این بین صفحاتی که دارای تغییر بودند و محتوای کپی را داخل صفحه وب خود نگذاشته بودند حذف نشدند .

اگر میخواهید در راستای جذب مشتری موفق باشید باید در این راه تلاش کنید .

صاحب این وب سایت وقت لازم را برای محصولی که می فروشند را صرف کرده اند . آنها عکس گرفتند و توضیحات اصلی و کامل تری برای مشتری نوشتند.  این صفحه بسیار مفیدتر از سایرین است زیرا سایر سایت ها مطالب دارای اطلاعات یکسان را قرار داده اند.  با ارائه اطلاعات و مطالب اصلی و بهتر مانند عکس ها یا فیلم های مربوط به محصول ، ایده های بهتری راجع به این محصول در اختیار کاربران قرار می دهند و به آنها اجازه می دهند تصمیم گیری آگاهانه تری در مورد خرید خود داشته باشند. به اختصار…

آنها به صفحه وب خود ارزش خاصی را اختصاص داده اند .

خدمات آی پی ولید

شما همچنین می توانید از خدمات مختلف آی پی ولید برای بهبود کسب و کار خود استفاده نمایید .

از خدمات محبوب ما میتوان به افزایش بازدید سایت و افزایش ورودی گوگل اشاره کرد که با استفاده از آنها می توان باعث بهبود جایگاه سایتتان در گوگل شده که در نهایت باعث میشود جایگاه وب ساییتان در گوگل بهبود پیدا کند و باعث بهبود رنگ گوگل وب سایت شما می شود .

همینطور می توان به خدمات ویدیویی سایت آی پی ولید اشاره کنیم .

وقتی شما یک ویدیو در رابطه با کسب و کار خود در یوتیوب ( youtube ) آپلود میکنید ، می توانید خیلی کامل تر و واضح تر با کاربران خود صحبت کنید .

شما میتوانید با بهره گیری از خدمات یوتیوب وب سایت ما همچون افزایش بازدید ویدیو ، افزایش سابسکرایب یوتیوب ، افزایش لایک ویدیو و… به بهبود کسب و کار خود کمک کنید و باعث رشد چشمگیری در کسب درآمد خود کنید .

آیا Google از سایتهای وابسته ( سایتهایی که از این نوع کسل و کارها داخل سایتشان ایجاد کرده اند ) متنفر است یا آنها را متفاوت از سایر سایتها قرار می دهد؟

در اصل Google از سایتهای وابسته متنفر نیست.  بلکه صفحات وب مفید را دوست دارد.

بسیاری از وب سایت های وابسته مفید نیستند و Google صفحات وب را که مفید نیستند رتبه بندی نمی کند و یا از نتایج حذف می کند . گوگل با توجه به ارزش تبلیغاتی که به جستجوگر می کند ، وب سایت را رتبه بندی می کند ، نه مطابق با نوع تبلیغی که تبلیغ می کند.

اگر یک وب سایت وابسته دارید که رتبه خوبی ندارد ، به این دلیل نیست که شما عضو وابسته هستید ، به این دلیل است که صفحات وب شما مفید یا مرتبط به حساب نیامده است. متداول ترین دلیل این امر این است که وب سایت های وابسته غالباً ارزش زیادی را به صفحات خود نمی دهند.  وب سایت های وابسته که ارزش افزوده می کنند در واقع رتبه خوبی دارند.  به همین دلیل این دستورالعمل مدیر وب گوگل به این صورت بیان شده است:

نمی گوید ” از برنامه های وابسته استفاده نکنید ” ، می گوید ” اگر از آنها استفاده می کنید ، به آن صفحات ارزش خاص اضافه کنید”.

خوشحالیم که با یکی دیگر مطالب آموزشی در خدمت شما کاربران گرامی بودیم . امیدواریم که از خدمات وب سایت ipvalid همچون خدمات یوتیوب ، افزایش بازدید سایت و افزایش ورودی گوگل بتونیم در جهت بهبود کسب و کارتان ، شما را همراهی کنیم .

پست های مرتبط
آموزش

طراحی وب و ترند های آن در سال 2020

آموزشاستارتاپدیجیتال مارکتینگشبکه های اجتماعی

بازاریابی شبکه های اجتماعی (SMM)به چه معناست؟

آموزش

شبکه های تحویل محتوا ( CDN )

آموزش

آشنایی کامل با نحوه کار موتور جستجو

جهت اطلاع از آخرین اخبار فناوری
با ما همراه باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *