ثبت سفارش در سامانه IPValid

آموزش

استفاده متن به جای تصاویر

افزایش بازدید سایت

 “سعی کنید متن را به جای تصاویر برای نمایش نام ها، محتویات ، توزیحات و لینک های مهم استفاده کنید . خزنده های گوگل متن درون تصاویر را شناسایی نمیکنند . اگر از تصاویر برای محتوای متنی استفاده می کنید ، از ویژگی ALT برای اضافه کردن چند کلمه از متن برای توصیف عکس استفاده کنید . “

افزایش ورودی سایت

همانطور که در بالا گفتیم امروز می خواهیم در رابطه با استفاده ی متن به جای عکس ها در محتوا صحبت کنیم و به شما تاثیر بیشتر متن به جای عکس را توضیح دهیم .

البته وجود عکس درونه محتوا هم تاثیر به سزایی دارد اما خب هیچ گاه به جای محتوای متنی نباید از عکس استفاده کرد .

با تیم آی پی ولید همراه  باشید تا درباره ی تاثیر متن بیشتر و با کیفیت که در نهایت باعث افزایش بازدید سایت شما میشود را بازگو کنیم .

فواید

متن بهتر از تصاویر برای جستجوگرها ، صفحات صوتی ، تلفن همراه و وب سرور شما قابلیت دسترسی را داراست.

اشتباهات معمولی که رخ می دهد

این اشتباهات گاها وجود دارد زیرا بسیاری از افراد از متن در تصاویر استفاده می کنند . این مثالها را در نظر بگیرید :

  • لوگوها – اگر تنها نام تجاری شما در یک تصویر یافت می شود ، شما باید از جایی از وب سایت نام تجاری خود را استفاده کنید .
  • آدرس ها – آدرس خیابان کسب و کار شما همیشه باید در متن در جایی در صفحات وبسایت شما باشد ، نه درون یک تصویر !
  • کسب و کارهای کوچک – شما اساسا باید یک باکس متن را برای توصیف کسب و کار خود به سایتتان اضافه کنید .

لینک های متنی بهتر ازتصاویر دارای لینک درک می شوند

متن ها برعکس  تصاویر به خوبی در موتورهای جستجوگر درک می شود. اگر از تصاویر برای پیوندهای مهم در صفحه خود استفاده می کنید ، موتورهای جستجوگر ممکن است آنها را درک نکرده یا به عنوان متن شناسایی نکرده باشند . یک مثال این است که اگر منوی وبسایت شما تصویری داشته باشد که کلمه “ماشین” را نمایش می دهد به جای متنی که ” ماشین”  باید می بود . در این صورت شما باید مطمئن شوید که تصویر دارای برچسب ALT است که “ماشین” درون آن قرار گرفته است.

میخواهیم با یک مثال برایتان موضوع را روشن کنیم

تصور کنید که یک وبسایت درباره حیوانات دارید که یک صفحه اصلی داشته باشد و فقط دو عکس در آن وجود دارد. یک عکس از یک فیل و یک تصویر زرافه ، به یک صفحه در مورد هر حیوانی لینک می شود.

این ممکن است به نظر یک روش هوشمندانه و دلپذیر برای انتخاب حیواناتی باشد که میخواهید در مورد آن بخوانید باشد ، اما این این روشه هوشمندانه ای نیست.

استفاده از لینک های متنی

برای تصحیح آن می توانید یک لینک متنی را در زیر عکس ها با مضمون “فیل” و “زرافه” داشته باشید.

یکی دیگر از مهمترین دلیل ها این است که Googlebot نمیتواند ببیند چه تصویری در صفحه وب شما وجود دارد. نگاهی به وب سایت خود داشته باشید و اطمینان حاصل کنید که اگر از تصاویر به عنوان لینک استفاده می کنید ، آنها همچنین دارای یک لینک متنی هستند.

استفاده از توضیحات

در مثال قبل که دارای لینک متنی بودند و همچنین توضیح متنی را در زیر هر لینک اضافه می کنیم. یک پاراگراف کوچک یا حتی یک جمله از متن واقعا می تواند به کاربران و موتورهای جستجو کمک کند که شما چه منظوری در رابطه با آن تصویر دارید .

استفاده از تصاویر

طبق مثال قبل نشان دادیم که متن برای انتقال اسامی مهم ، محتوا و لینک ها مورد استفاده قرار می گیرد. توجه داشته باشید که در صفحه وب تصاویر استفاده کنید ، اما حتما با استفاده از اصول این کار را انجام بدهید تا باعث افزایش بازدید سایت شما بشود . متن دقیق و ویژگی  alt به تصاویر خود اضافه کنید .

آیا می توان این صفحه حتی اگر هیچ یک از تصاویر قابل مشاهده نبود، درک شود؟

متن جایگزین

بحث اصلی ما این بود که چگونه می توانیم با وجود عکس ها بیشترین بازدهی را بگیریم تا صفحه ما برای کاربران و موتورهای جستجوگر قابل خواندن باشد .

متن Alt نیز دارای اهمیت ویژه ای است .

متن Alt برای وب سایت شما بسیار مهم است و می تواند رتبه بندی شما را تحت تاثیر قرار دهد و باعث افزایش بازدید سایت شما شود .

اغلب به دلایل طراحی ، وبسایت یا منو شما دارای تصاویری است. حتی اگر یک کلمه بر روی آن داشته باشد، هنوز یک تصویر به حساب می آید.

هر متن موجود در چنین تصاویری برای خزنده های کور و موتور جستجو قابل خواندن نیست. اگر خزنده موتور جستجو نمی تواند آن را بخواند ، موتورهای جستجوگر نمی دانند که آن وجود دارد.

اگر آدرس خیابان کسب و کار شما در یک تصویر نمایش داده شود ، قطعا باید آن را در متن نیز داشته باشید. آدرس شما یک عامل بسیار مهم برای کاربران و موتورهای جستجو است زیرا مکان فیزیکی شما از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

اگر نام کسب و کار شما در یک تصویر وجود دارد ممکن است که شما به موتورهای جستجو به مسب و کار خود را معرفی نکرده باشید. صفحات خود را بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که نام کسب و کار شما علاوه بر لوگو شما در متن ظاهر می شود.

مسائل مهم

  • هر چیزی که برای شناسایی وبسایت یا خدمات شما مهم است که باید در متن موجود باشد.
  • هر تصویر باید متن جایگزین را داشته باشد.
  • تصاویر کمتر برای بارگذاری سریعتر صفحه شما یک نکته مهم است که در نهایت باعث افزایش بازدید سایت شما توسط کاربران می گردد .
  • سعی کنید که صفحه شما در حالت موبایل بسیار سریع باشد .

چگونه می توان تعیین کرد که آیا وب سایت شما این دستورالعمل را دنبال می کند یا خیر

افزایش بازدید سایت

شما می توانید با استفاده از ابزار های متعددی که در اینترنت موجود می باشد سایت خود را آنالیز کنید . همچنین می توانید با استفاده از ابزار های گوگل مانند گوگل وب مستر سایت خود را به صورت کامل آنالیز کنید .

با تیم آی پی ولید همراه باشید تا با خدمات متنوع ما در زمینه های افزایش بازدید سایت ، افزایش بازدید گوگل ، افزایش ورودی سایت و… همراهی و راهنمایی کنیم .

پست های مرتبط
آموزش

طراحی وب و ترند های آن در سال 2020

آموزشخدماتدیجیتال مارکتینگ

به صفحات مهمتان حتما ارزش خاص بدهید .

آموزشاستارتاپدیجیتال مارکتینگشبکه های اجتماعی

بازاریابی شبکه های اجتماعی (SMM)به چه معناست؟

آموزش

شبکه های تحویل محتوا ( CDN )

جهت اطلاع از آخرین اخبار فناوری
با ما همراه باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارزش خواندن دارد...
اهمیت سئو سایت در افزایش بازدید سایت