ثبت سفارش در سامانه IPValid

دسته‌بندی نشده

افزایش ورودی گوگل

خرید بازدید گوگل

امروز می خواهیم علاوه بر سفارش ورودی گوگل و خرید بازدید گوگل از طریق سایت آی پی ولید ، چندین راه مفید و کار آمد افزایش ورودی کاربران اینترنتی برای وب سایت شما را معرفی کنیم و آن ها را به اختصار شرح دهیم تا شما با راه های افزایش ورودی گوگل آشنا شوید .

با تیم آی پی ولید همراه باشید تا شما را به سمت پیشرفت وب سایتتان و بالا بردن رنک گوگل شما را راهنمایی و همراهی کنیم .

از مهم ترین و کارآمد ترین راه های افزایش ورودی به سایت شما می توان به تولید محتوا اشاره نمود که با استفاده کردن درست و به جای کلمه کلیدی های مد نظرتون می توانید به سایت و مطلب خود در گوگل ارزش دهید .

تولید محتوا را می توان به جرات بهترین راه برای پیدا کردن ورودی برای یک وب سایت نامید ، که خود تولید محتوا یکسری قواعد و اصول خاصی را داراست که باید حتما به آن ها عمل نمود تا محتوای تولید شده دارای ارزش ، از نظر گوگل باشد و امتیاز قابل قبول برای محتوای شما قائل باشد .

از نکات دیگری که باید در تولید محتوا رعایت کرد این است که حتما متن ایجاد شده باید برای انسان باشد نه ربات های گوگل !!!

اشتباهی که اکثرا در نوشتن متن مرتکب آن می شوند این است که محتوای خود را برای ربات های گوگل می نویسند که گوگل در سال های اخیر با استفاده از الگوریتم های خود متوجه این تقلب شده و سایت هایی که از این روش ها استفاده می کنند را جریمه می کند .

نکته قابل تامل دیگر این است که محتوای شما نباید به هیچ وجه کپی از سایت های دیگر باشد که اگر از محتوای کپی شده برای سایت خود استفاده کنید مطمانا گوگل سایت شما را جریمه می کند .

متن های قدیمی خود را به روزرسانی کنید !

گاهی یک مطلب بازخورد مناسبی را به ما نمی دهد که می توان با به روز کردن آن مطلب و همینطور استفاده کردن از عکس ها با Alt مناسب در آن مطلب باعث می شود ربات های گوگل به فعال بودن وب سایت در زمینه ی تولید محتوا پی برده و به سایت شما امتیاز مثبت دهند و جایگاه سایت شما در گوگل رشد قابل قبولی کند .

مطالب خود را در شیکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید .

با به اشتراک گذاشتن مطالب وب سایت خود در شبکه های اجتماعی مانند لینکدین ، فیسبوک ، تلگرام و دیگر شبکه های اجتماعی محبوب کاربران اینترنتی می توانید کاربران بیشتری را به سایت خود جذب کنید و ورودی سایت خود را افزایش دهید که همین روش باعث افزایش ورودی سایت شما و بهبود جایگاه سایت شما در گوگل خواهد شد .

لینک سازی ها در محتوای خود را به صورت اصولی و به صفحات مرتبط و مهم خود انجام دهید .

از لینک سازی در مطلب خود قافل نشوید به دلیل این که لینک های موجود در مطلب میتواند ارزش کلمه کلیدی مورد نظر را به صفحه ای که لینک به آن بر می گردد را بالا ببرد لینک سازی از اهمیت بالایی بر خوردار است .

لینک سازی ها باید به صورت اصولی صورت گیرد و از لینک دادن بیش از حد پرهیز کرد ، زیرا ارزش کلمه کلیدی مد نظر را کاهش می دهد .

CTR صفحه همیشه مناسب باشد

CTR به معنی نرخ کلمه کلیدی می باشد . در هر مطلب بایستی نرخ کلمه کلیدی مد نظر شما حفظ شود و طبیعتا باید کلمه کلیدی ها نسبت به کلماتی با ارزش کمتر درصد بالاتری را بر خوردار باشند .

برای مطالب اجازه دهید کاربران کامنت بگذارند

کامنت گذاری خود نه تنها باعث می شود محتوای موجود در صفحه ی شما افزایش بیابد بلکه کاربران را در سایت شما حفظ می کند . گاهی همین کامنت گذاری ها باعث ورود کاربران جدید شده تا در بحث به وجود آمده شرکت کنند که همین امر باعث ورود کاربران جدید به سایت شما شده و بدین ترتیب باعث بهبود جایگاه وب سایت در گوگل می شود .

حال می خواهیم راه های دیگری که باعث افزایش ورودی کاربران اینترنتی به وب سایت شما می شود را نام ببریم و به اختصار توضیح دهیم .

با تیم آی پی ولید همراه باشید .

 بک لینک

یکی از متعدد راه های ورودی گرفتن بک لینک است .

از نظر گوگل خریدن لینک های ورودی به سایت غیرمجاز می باشد و در صورتی که ربات ها ی گوگل متوجه این تقلب شوند وب سایت شما را جریمه می کنند و حتی گاهی منجر به پنالتی شدن سایت شما می شود .

اگر در گرفتن بک لینک از یکسری اصول ساده پیروی کنید نه تنها این بک لینک ها به سایت آسیبی نمی رساند بلکه باعث پیشرفت رتبه گوگل سایت شما شده و همین امر باعث افزایش ورودی گوگل شما می شود .

ایجاد تالارهای گفت و گو و انجمن ها

تالار های گفت و گو و انجمن ها از ترفند هایی است که باعث می شود کاربران بیشتری را به سمت وب سایت شما جذب کرده و با مطرح کردن یک موضوع جنجالی می توانید نه تنها کاربران موجود در وب سایت را نگه دارید ، بلکه باعث جذب کاربران جدید و بیشتری می شوید .

امروز نکاتی در رابطه با تولید محتوا و همینطور روش های متنوع دیگر و تاثیر آن ها بر ورودی سایت شما و بهبود جایگاه وب سایتتان در گوگل را شرح دادیم .

افزایش ورودی گوگل

خرید بازدید گوگل از سایت آی پی ولید

راه دیگری که سایت ما در این زمینه می تواند به شما کمک کند خرید بازدید گوگل می باشد . شما می توانید با خرید بازدید گوگل از سایت آی پی ولید ورودی های سایتتان را افزایش دهید و جایگاهتان را در گوگل بهبود ببخشید . ما مفتخریم که این امر را برای شما با بهترین روش ها و در کمترین زمان ممکن انجام می دهیم تا به سرعت ورودی گوگل دریافت کنید و جایگاه سایتتان در گوگل بهبود پیدا کند .

پست های مرتبط
دسته‌بندی نشده

از ترفند ها برای بهبود رتبه بندی خود در گوگل استفاده نکنید!!

دسته‌بندی نشده

اهمیت سئو سایت در افزایش بازدید سایت

جهت اطلاع از آخرین اخبار فناوری
با ما همراه باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارزش خواندن دارد...
خدمات افزایش بازدید سایت