ثبت سفارش در سامانه IPValid

دسته‌بندی نشده

از ترفند ها برای بهبود رتبه بندی خود در گوگل استفاده نکنید!!

جایگاه سایت در گوگل

‘از ترفندهایی که در نظر گرفته اید برای بهبود رتبه بندی سایتتان در موتورهای جستجو جلوگیری کنید .

یک قاعده و راهکار خوب این است که وب سایت شما احساس راحتی و فهم موضوعات را نسبت به سایت های رقیب برای کاربران سایت فراهم کرده باشید .

با تیم آی پی ولید همراه باشید تا شما را در جهت بهبود رتبه سایتتان راهنمایی و همراهی کنیم .

یکی دیگر از آزمون های مفید  Googleبه این صورت است که از خودتان بپرسید آیا این وب سایت به کاربران کمک می کند ؟ آیا می توانم این کار را انجام دهم حتی اگر موتورهای جستجوگر هم وجود نداشته باشند؟

ترفندها ی فریب دهنده چه هستند؟

  • کلاهبردارهایی که تلاش می کنند تا نتایج موتور جستجو را دستکاری کنند.
  • زمان بیشتری را صرف تلاش برای دستکاری در نتایج موتور جستجو میکنند و زمان کمتری برای ایجاد محتوای با کیفیتی که به کاربران کمک می کند را صرف می کنند.
  • برای مشخص کردن این که آیا کاری که شما انجام می دهید ، یک ترفند فریب دهنده است یا خیر ، از خود بپرسید ” آیا من می توانم این کار را انجام دهم حتی اگر موتورهای جستجو وجود نداشته باشند؟”

فریب Googlebot  دشوار است!!

رتبه بندی در گوگل

دستورالعمل های Google

بهترین مکان برای کسب اطلاعات و یافتن راه درست در مورد چگونگی بهبود رتبه بندی خوب در Google ، درون خود گوگل است.

اطلاعاتی که گوگل ارائه کرده است دستورالعمل های وب سایت گوگل است.

هر چیز دیگری عقیده و حدس است.

گوگل به شما یک نقشه از چگونگی رتبه بندی را داده است . این نقشه راهنمای گوگل برای شما است.

این سایت که خواندید، هر یک از این دستورالعمل ها را به صورت کامل توضیح می دهد ، اما اگر شما یک وبسایت داشته باشید و دستورالعمل های کامل گوگل را ندیده اید ( فقط یک صفحه است )، پس شما به نوعی رتبه بندی سایت خود را به خطر انداخته اید.

بسیاری از چیزهایی که ” گوگل ” را ” گوگل ” رسانده است چیزهایی هستند که در حال حاضر توسط کارفرمایان جدید به کار می روند. متأسفانه بسیاری از مردم به راه هایی برای بهبود رتبه بندی سایت خود توسط مشاوران جستجوگر ، دوستان و مقالات در وب که برای مردم کار می کنند گوش فرا می دهند ، اما اکنون باعث افت و سقوط آن ها شده است . از آنجا که این ” عقل جمع آوری شده ” باعث چگونگی بهبود رتبه بندی خود را نشان می دهد ، ولی بسیاری از مردم در حال حاضر از ” ترفندها ” استفاده می کنند و حتی درموردشان به صورت کامل نمی دانند.

هدف از این وب سایت این است که به کمک افراد در پیدا کردن راه های پیروی از دستورالعمل های وب سایت گوگل بیاید . زمانی که برای اولین بار آن را سال 2006 انجام دادند ، صبر کردن سخت بود برای دیدن یک وبسایت خوب و پاک که دستورالعمل ها را دنبال می کند و ببینند چه اتفاقی افتاده است.

تیم ipvalid در هنگام ساخت این وبسایت از ” ترفندها ” اجتناب کردند . همینطور از آنچه که گوگل توصیه می کند اجتناب کنید ، اجتناب کردیم. ما دستورالعمل های وب سایت گوگل را دنبال کردیم. تقریبا انتظار داشتیم که این وبسایت در Google به خوبی عمل نکند ، زیرا در تلاش برای تمیز کردن ، ما چیزهای زیادی را که توسط کارشناسان  SEO به عنوان ایده های خوب در نظر گرفته بودند ، انجام ندادیم .

تیم ما میتواند به شما در جهت بهبود رتبه ی سایتتان در گوگل از طریق افزایش بازدید سایت و افزایش بازدید گوگل که توسط یک سیستم کاملا منحصر به فرد که بواسطه ی کاربران واقعی از سایت شما بازدید می شود و باعث بهبود جایگاه سایت شما در گوگل می شود .

شما می توانید بازدید سایت و ورودی گوگل را درون پنل سایت ipvalid سفارش دهید و به پیشرفت سایت خود کمک کنید .

در گوگل این سایت برای چندین سال در صفحه اول « دستورالعمل های گوگل وب مستر » جایگاه گرفته است .

در اینجا چند چیز است که ما انجام دادیم که به طور خاص بر خلاف آنچه اغلب “کارشناسان” SEO می گویند ، اما توسط دستورالعمل توصیه می شود . اینها ” ترفندهای تجارت ” هستند ، اما در مورد این وبسایت ، من از کارشناسان SEO پیروی نمی کردم، من دستورالعمل ها را دنبال کرده و می کنم.

نام دامنه

اکثر مردم می گویند کلمات کلیدی باید در نام دامنه شما باشد.

نام دامنه می تواند در آن هیچ کلمه ای وجود نداشته باشد .

نام دامنه اگر بخواهیم در آن حتما کلمه کلیدی خود را قرار دهیم مسلما خیلی نام طولانی می شود که اصلا اینگونه نام گذاری توصیه نمی شود.

به همین خاطر می گوییم لازم نیست حتما نام دامنه شما کلمه خاصی و یا کلمه کلیدی های شما باشد .

  • هنگام انتخاب نام دامنه من از دید کاربران فکر کردم. آیا برای مردم قابل توجه است ؟ اما من به موتورهای جستجو فکر نمی کردم .

استفاده از کلمات

اکثر مردم می گویند کلمات کلیدی خاصی در موقعیت های خاص با درصد تکرار مشخص دارند و یا کلمات کلیدی خود را چندین بار در محتویات خود تکرار می کنند.

همانطور که صفحات وب من ، آن را نوشتم و یا یک کلمه آن را تغییر ندادم برای اینکه موتورهای جستجو ” می خواهند ” من تمام صفحات خود را همانطور که من آن را در حال نوشتن در حال حاضر، با کاربران در ذهن خودم وجود دارد ، نوشتم.

اگر به من توضیح دهید که چگونه یک دستورالعمل را دنبال می کنید ، من به شما می گوییم که استفاده از کلمات کلیدی نیاز ندارید ، پس من فقط آنها را اضافه نمی کنم زیرا موتورهای جستجو ” آنها ” را می خواهند.  مهمتر از آن این است که من دستورالعمل ها را خوب توضیح می دهم و این برای رتبه بندی های مختلف در گوگل یا هر موتور جستجو دیگر رتبه بندی می شود.

من می خواهم کاربران ( همانند شما ) سایتی که مفید باشند را پیدا کنید. و اگر آنها پیدا کنند ، به دوستانشان می گویند یا به دیگران توصیه می کنند . به هر حال ، اگر این سایت مفید باشد خود شما در نظر دارید که آن را با دیگران به اشتراک بگذارید .

یک وبسایت – در هر زمینه – که مفید باشد ، توصیه می شود توسط افراد به یکدیگر و موفق تر از یک وب سایت کاملا بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو تبدیل خواهد شد .

  • هنگام نوشتن صفحات وب من هدفم این است که برای افرادی که آن را خوانده اند مفید باشد نه برای موتورهای جستجوگر.

آیا این روش ها ” ترفند ” هستند؟

انتخاب نام دامنه شما با تفکر و نحوه استفاده از کلمات در وب سایت شما نمونه ای از مواردی است که تقریبا همه افراد ( از جمله من گاهی اوقات ) از موتورهای جستجو بر کاربران استفاده می کنند.

اگر شما در هنگام ایجاد محتوا به موتورهای جستجوگر فکر می کنید، احتمالا رتبه بندی نمی شود .

به اعتقاد گوگل ، یک وب سایت که تمرکز بر محتوای با کیفیت برای کاربران خود است بهتر از یک وب سایت است که تمرکز بر نتایج موتور جستجو و حقه بازی را دارد .

ممکن است به نظر می رسد برخی از مشکلات اساسی با جمله فوق در رابطه است . به عنوان مثال ، اگر فردی که بر کیفیت محتوا تمرکز می کند ، یک وب سایت بد یا نادرست ایجاد می کند و فرد دیگری یک وبسایت بزرگ را ایجاد می کند ، بهتر است ، بلکه بر موتورهای جستجو تمرکز دارد ؟ آیا این وب سایت بهتر نیست ، بهتر است ؟

بله وب سایت بهتر هنوز بهتر است اما …

به طور کلی، وب سایت هایی که میانبرها یا استفاده از ” ترفندها ” را انجام می دهند ، کمتر مورد توجه هستند.  گوگل این روند را شناسایی کرده و از این اطلاعات برای رتبه بندی وب سایت ها استفاده می کند.

اگر وبسایت ” بهتر” است از آن چیزی که می تواند به عنوان ” بهتر” از طریق عوامل دیگر که Google استفاده می کند شناسایی شود. هیچ راهنمایی گوگل یک تصویر کامل نیست.  گوگل از صدها عوامل مختلف در “قضاوت” یک وب سایت استفاده می کند.

چرا ترفندها کار را متوقف می کنند ؟؟

هر تکنیکی که تا کنون برای دستکاری در نتایج موتورهای جستجوگر گوگل مورد استفاده قرار گرفته است، روند زیر را طی کرده است …

  1. کسی اقداماتی را که رتبه بندی آنها را در فهرست گوگل افزایش می دهد ، کشف می کند .
  2. افراد دیگر متوجه می شوند و شروع به استفاده از آن در وب سایت خود میکنند .
  3. گوگل کاری را اعلام می کند و آن عمل را بی ارزش تر می کند .
  4. گوگل فیلتر ها و مجازات ها را به وب سایت هایی که از این عمل استفاده می کنند ، اعمال می کند. وب سایت ها در حال حاضر به عنوان کاربرانی که از  Trikks استفاده می کنند شناسایی می شوند.
  5. کسی اقدام دیگری را می یابد ….

این دایره حوادث هر بار که یک تکنیک دستکاری به وب معرفی می شود ( بعضی از کارها طولانی تر از دیگران است ، اما همه آنها در نهایت شناسایی می شوند ) رخ می دهد.

سایت خود را برای کاربران مفید تر کنید

راه اصلی برای اطمینان از انجام هر کاری که می توانید انجام دهید این است که دستورالعمل های وب سایت گوگل را دنبال کنید.

راه اصلی برای رتبه بندی بهتر در گوگل این است که سایت خود را برای کاربران بهتر کنید.

یکی دیگر از آموزش های وب سایت آی پی ولید به اتمام رسید . امیدواریم که توانسته باشیم شما را در راه بهبود جایگاهتان در گوگل راهنمایی کرده باشیم .

همینطور شما می توانید با خرید بازدید سایت و ورودی گوگل از طریق سایت ما به افزایش ورودی به سایتتان کمک کرده و باعث بهبود جایگاه سایت خود شوید .

پست های مرتبط
دسته‌بندی نشده

اهمیت سئو سایت در افزایش بازدید سایت

دسته‌بندی نشده

افزایش ورودی گوگل

جهت اطلاع از آخرین اخبار فناوری
با ما همراه باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارزش خواندن دارد...
آشنایی با الگوریتم پاندا در گوگل