ثبت سفارش در سامانه IPValid

آموزشتکنولوژی

وب سایت شما برای مردم است !!!

افزایش ورودی گوگل

از مهمترین مسائلی که رتبه بندی شما در Google را تحت تاثیر قرار می دهد، چقدر افراد واقعی از صفحات وب سایت شما راضی هستند.

مسلما یک سایت عالی بدون سئو بهتر از یک سایت بد با سئو مناسب خواهد بود. برای افزایش ورودی گوگل و افزایش ترافیک سایت خود ، حتما مطالب خود را برای انسان ها ایجاد کنید .

هنگامی که ما برای ایجاد وب سایت با سئو کامل و کلمات کلیدی عالی ، و … ، عجله می کنیم ، فراموش می کنیم که ما صفحات را برای انسان ها ایجاد می کنیم ، نه موتورهای جستجو.

با یکی دیگر از آموزش های وب سایت آی پی ولید در خدمت شما هستیم تا شما را در راه افزایش ورودی سایت شما یاری کنیم .

نکته های زیادی هست که با رعایت کردن آنها می توانید به سئو و بهینه سازی سایت خود کمک کنید و همینطور مطالب خود را برای انسان ایجاد کنید نه ربات های گوگل !!!

مفید بودن

افراد درک می کنند که آیا یک صفحه وب برای آنها مفید هست یا نه. یک صفحه وب زیبا و حرفه ای ، به خوبی نوشته شده می شود. از یک صفحه وب مفید و قابل توصیف ، افراد بیشتر احتمال دارد که لذت ببرند.

تقریبا هر بهبودی برای کاربران شما در صفحات وب سایتتان اثرات مثبت و مناسبی برای رتبه بندی موتور جستجو شما خواهد داشت.

 

افزایش ترافیک سایت

رتبه خوب

راه بدست آوردن ترافیک وب سایت این نیست

 1. رتبه خوب در گوگل
 2. ترافیک بیشتر

این مسیر ده سال پیش بود.  دیگر این مورد نیست.

مسیر حال حاضر …

 1. انتخاب مردم
 2. رتبه بهتر در گوگل
 3. افرادی که از سمت گوگل فرستاده شده اند
 4. رتبه حتی بهتر در گوگل
 5. ترافیک بیشتر

اگر شما افرادی را که از طریق گوگل وارد وب سایت شده اند راضی نکنید ، وب سایت شما رتبه بندی کمتر خواهد شد و شما از گوگل کمتر ترافیک خواهید داشت.

این واقعا در مورد حضور مردم است.

روش متداول گوگل برای تعیین اینکه آیا سایت شما مفید است مهم نیست.

گوگل در حال حاضر یکی از راه ها را تعیین می کند ، که آنها را قبلا به گونه ای متفاوت تر بوده ، در آینده نیز به گونه ای متفاوت عمل خواهند کرد.

شما لازم نیست سایت خود را برای این روش یا آن روش و یا روش بعدی گوگل بهینه سازی کنید.

البته ناگفته نماند که گوگل فاکتورهای مهم خود را در نظر می گیرد اما مسلما مهترین فاکتور گوگل خدمت کردن درست و اصولی و به روز وب سایت ها به انسان ها می باشد .

هر یک از روش هایی که گوگل از همه آنها استفاده می کند ، همان اهدافی را دارا هستند که افراد در رابطه با موضوعی مرتبط با پرس و جو از آنها لذت می برد را برای ارائه نتایج جستجوگر فراهم می کند.

شما فقط می توانید کل روش را با داشتن یک سایت که واقعا و واقعا بهتر و مفیدتر برای مردم است ، ایجاد کنید.

اجازه بدهید تا آنچه را که قبلا گفتم باز هم تکرار کنم … “تقریبا هر بهبودی در صفحات وب سایت شما برای کاربران ، اثرات مثبت و مناسبی برای رتبه بندی موتورهای جستجوی شما خواهد داشت.”

وب سایت آی پی ولید شما را در زمینه های ” افزایش بازدید سایت ” ، ” افزایش ورودی گوگل ” و ” افزایش ورودی سایت ” شما را یاری می کند تا با بدست آوردن جایگاه های بالای گوگل به کسب و کار خود رونق ببخشید و باعث رشد و پیشرفت سایت خود شوید . با ما همراه باشید .

چگونه سایت خود را برای مردم بهبود ببخشیم

در اینجا چند نوع کار هست که باید انجام دهید تا وبلاگ و یا وب سایتتان را بهینه کنید :

 • محتوای خود را به روز کنید – به یکی از صفحات خود بروید، آن را بخوانید ، سپس آن را به روز کنید یا آن را بهبود دهید تا ربات های گوگل هم متوجه به روز رسانی مطلب شما شوند .
 • چیزی را در زمینه خود تحقیق کنید و یافته های خود را به اشتراک بگذارید – اگر شما شگفت زده شانس هستید دیگران نیز هستند .
 • وب سایت خود را مجددا طراحی کنید – وب سایت خود را به صورت بصری لذت بخش تر و کاربر پسندتر کنید
 • سایت خود را سازماندهی کنید تا به کاربران کمک کند آنچه را که نیاز دارند پیدا کنند – به عنوان مثال: یک صفحه طبقه بندی وبلاگ خود را بیابید و آن را قوی تر کنید
 • ارائه ابزار و یا مشاوره ای که واقعا به مردم کمک کند تا مشکلاتشان را حل کنند را ارائه دهید – آموزش ها باعث نتایج شگفت انگیزی می شوند زیرا کاربران زمانشان را صرف یادگیری می کنند تا نکات مهم را بیاموزند
 • وب سایت خود را سریعتر بارگذاری کنید – به طور جدی شما باید این کار را باید انجام دهید .
 • لیستی از منابع را برای کاربران خود ایجاد کنید و آنها را پیوند دهید – سایتهای زیادی وجود دارند که بهتر از شما هستند ، فهرستی از آنها را ایجاد کنید و سپس خود لبخند بزنید زیرا شما بهتر از هر یک از آنها هستید (:

ممکن است یک میلیون نکته درباره جستجوگرها یا بازاریابی یک صفحه وب به شما گفته شود اما واقعیت این است که مردم باید از سایت لذت ببرند تا بتوانند و به همین ترتیب است که سایت شما رتبه خوبی پیدا خواهد کرد.  مدیران وب سایت هایی که وقت بیشتری را صرف کاربران سایت خود می کنند و زمان کمتری در بهینه سازی موتورهای جستجو می کنند ، در نتایج گوگل مدرن بهتر عمل می کنند.

بهترین راه برای بهتر شناخته شدن توسط گوگل ، بهتر شناخته شدن توسط کاربران است

 • به یکی از صفحات وب خود نگاهی بیندازید و از منظر کاربر آن را بخوانید ، آن وقت آن را واقعا ببینید.  آن زمان راه هایی را برای شناسایی که صفحه را برای کاربر بهتر می سازد ، به دست می آورید . آیا بهتر از شما صفحاتی را در این موضوع دیدید ؟  اگر این چنین عمل کنید ، صفحه شما حتی بهتر خواهد شد.
 • محتوای صفحه روشن است؟ آیا فرمت خوبی را داراست ؟ آیا صفحه ای قوی در موضوع خود هست ؟ اگر این صفحه شما نبود ، آیا شخصا به آن اعتماد داشتید ؟
 • آیا صفحه وب منابع دیگری برای کاربر ارائه می دهد ؟ اگر شما در حال تلاش برای نگه داشتن افراد در وب سایت خود با لینک نکردن به منابع دیگر هستید بدانید که با این کار به کاربران خود آسیب می رسانید و در رتبه سایت خود در گوگل باعث افت می شوید . یک منبع عالی برای کاربران شما باشد ، آنها از آن قدردانی خواهند کرد و به شما اعتماد بیشتری می کنند.
 • آیا اطلاعات تماس وجود دارد ؟ اطلاعات نویسنده ؟ این موارد به عنوان صفحات قابل اعتماد مهم است که در برخی موارد هم نیاز به ارتباط با صاحبان وب سایت می باشد .
 • به صفحات دیگر در مورد همان موضوع بروید ، ببینید چه چیزهایی در مورد موضوع گفته شده است ، ببینید چه چیزهای خوب و چیزهای بد وجود دارد . منابع خوب را با صفحه خود مقایسه کنید.
 • آیا صفحه شما تمیز و آسان برای خواندن هست ؟ آیا اط نگاه شما خوب است ؟ در مورد طراحی فکر کنید ، و برای بهبود آن تلاش کنید و یا کسی را که می تواند آن را برای شما انجام دهد را استخدام کنید . فکر کنید که چه چیزی باعث اعتماد بیشتر کاربران سایت شما می شود یا چه مواردی باعث می شود به یک صفحه اعتماد نکنند.  صفحه شما باید به اندازه کافی حرفه ای باشد تا بتواند اعتماد افراد را جلب کند.
 • آیا هدف صفحه شما روشن است ؟ آیا هدف سایت خود را آشکار بیان کرده اید ؟
 • از افراد دیگر بخواهید به صفحه وب شما نگاه کنند و نظر آن ها را در مورد صفحه خود بشنوید .

بسیاری از مردم هنگامی پس از شنیدن مشاوره گوگل که “ایجاد صفحات برای کاربران ، نه موتورهای جستجو”.  چشم خود را باز می کنند . به نظر می رسد کمی غیر واقعی است که شما واقعا می توانید این توصیه را دنبال کنید ، از آنجایی که پس از همه ، شما قصد به ایجاد یک صفحه وب را در موتورهای جستجو دارید. اما قبل از اینکه چشمهایتان را بیش از حد بچرخانید ، اجازه دهید از یک نمونه بسیار رایج استفاده کنیم.

افزایش ورودی گوگل

تصمیم به ساخت صفحات برای موتورهای جستجو به جای کاربران

بگذارید بگویم یک مقاله عالی ساخته اید و آن را در سایت خود قرار داده اید . شما برخی از ترافیک را دریافت می کنید ، اما شما بیشتر از آن می خواهید .

فکر می کنید ” هی ، من شنیده ام که موتورهای جستجو وب سایت هایی که دارای تعداد زیادی صفحات هستند را بیشتر اهمیت به آن ها می دهند . من یک ایده عالی دارم . من مقاله ای را می نویسم و آن را به سه صفحه تقسیم می کنم ، سپس موتورهای جستجو مرا دوست خواهند داشت. من همچنین می توانید تبلیغات بیشتری را در صفحاتم نشان دهید! ”

خوب حالا سه صفحه به جای یک …

حدس بزنید چه اتفاقی افتاده است ؟ این موضوع بسیار پیش پا افتاده است و احتمالا ترافیک کمتر از قبل از موتورهای جستجو دارید. این مساله اغلب نتیجه چنین آزمایشهایی است ، شما برای بازدیدکنندگان کمتر مفید بوده اید و ترافیک کمتری دارید.  تنها دلیل این جدا شدن صفحات این بود که شما به موتورهای جستجو بیشتر اهمیت داده اید و  یا بیشتر برای بیشتر نشان دادن تبلیغات خود دست به این عمل زده اید .

در صورت رضایت کاربران از وب سایت شما ، همیشه باعث افزایش ورودی گوگل کاربران اینترنتی به وب سایت شما می شود .

در اینجا چیزی است که شما برای کاربران و موتورهای جستجو انجام داده اید ….

برای کاربران شما گام های غیر ضروری برای بازدید کننده خود را ایجاد کرده اید ، و اکنون آنها باید بر روی دکمه ” صفحه بعد ” فقط برای دریافت اطلاعات بیشتر کلیک کنند. این باعث می شود صفحه شما کمتر لذت بخش و کمتر برای آن ها مفید باشد . در نتیجه کمتر افراد سایت شما را دوست دارند و یا به سایت شما باز می گردند .

برای موتورهای جستجو محتوای شما در صفحه شما کاهش یافته است. این باعث می شود که هر صفحه شخصی محتوای کمتری داشته باشد که در نتیجه وقتی کسی برای موضوع این مقاله جستجو می کند ، موتورهای جستجو دیگر سایت شما را نشان نمی دهند زیرا ارزش خود را از دست داده است . به جای داشتن یک صفحه که در موتورهای جستجوگر خوب و پر محتوا بود ، شما اکنون سه صفحه ای دارید که دارای متن کمتر و تبلیغات بیشتری هستند.

به این دلیل که شما در مورد روش های موتور جستجوی به جای مردم فکر کردید اتفاق افتاد . آیا شما می دانید که هر کس که دوست دارد برای یک مطلب چندین با بر روی دکمه بعدی کلیک کنید و آن را بخواند ؟ نه

آنچه شما باید انجام دهید این است که مقاله را برای کاربران خود با به روز رسانی آن ، بهتر شدن ، بارگذاری سریعتر و اضافه کردن محتوای عالی که به افراد کمک می کند ، بهتر کنید.

هنگام تصمیم گیری در مورد وب سایت شما همیشه مهم است که فکر کنید ” چگونه این سایت را برای کاربران بهبود می بخشد؟ ” اگر تصميم بگيرد درباره وب سايت خود فکر کنيد “چطور اين امر بر موتورهاي جستجو اثر خواهد گذاشت؟ ” سپس شما بر روی چیزی اشتباه تمرکز می کنید.

بهترین استراتژی مطلق برای بهبود رتبه بندی های شما در گوگل، مفیدترین ، مناسب ترین ، پرطرفدار ترین و جذاب ترین سایت برای کاربران شماست.

ممنونیم از شما کاربران عزیز که بار دیگر مارا همراهی کردید .

وب سایت آی پی ولید نیز با ارائه خدماتی همچون ” افزایش ورودی گوگل ” و ” افزایش بازدید سایت ” به شما وب مستران عزیز کمک می کند تا ورودی های سایت خود را افزایش داده و همواره باعث بهبود رتبه ی گوگل خود شوید .

پست های مرتبط
آموزش

طراحی وب و ترند های آن در سال 2020

آموزشخدماتدیجیتال مارکتینگ

به صفحات مهمتان حتما ارزش خاص بدهید .

آموزشاستارتاپدیجیتال مارکتینگشبکه های اجتماعی

بازاریابی شبکه های اجتماعی (SMM)به چه معناست؟

آموزش

شبکه های تحویل محتوا ( CDN )

جهت اطلاع از آخرین اخبار فناوری
با ما همراه باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارزش خواندن دارد...
استفاده از کلمه کلیدی