ثبت سفارش در سامانه IPValid

آموزش

استفاده از کلمه کلیدی

افزایش بازدید سایت

با یک مقاله ی آموزشی دیگر از وب سایت آی پی ولید در خدمتتون هستیم تا درباره ی اهمیت کلمه کلیدی و نحوه ی استفاده ی آن را برایتان توضیح دهیم .

چگونگیه تاثیر کلمه کلیدی بر رتبه سایت

چگونگیه تاثیرات کلمه کلیدی بر روی وب سایت شما و رتبه ی آن بر طبق یکسری دستورالعمل های خاصی است که شامل دو بخش هستند .

در صورت رعایت کردن اصول وعمل کردن طبق این دستورالعمل ها شما می توانید باعث افزایش بازدید سایت خود شوید .

حال میخواهیم جزییات این دستورالعمل هارا بررسی کنیم .

افزایش ورودی سایت ،کلمه کلیدی

“خودتان را جای کاربران بگذارید و مانند آنها فکر کنید”

شاید برایتان معنی جمله ی بالا نامفهوم باشد ، ولی در اصل خیلی مضمون و مفهوم ساده ای دارد و به این معناست که نسبت به نیازی که کاربران اینترنتی دارند و شما خدمتی را برایشان فراهم میکنید ، کلمه کلیدی که کاربران جستجو می کنند را کلمه کلیدی خود انتخاب کنید تا بدین ترتیب باعث شوید کاربران با کلمه کلیدی مناسب شمارا سرچ کنند و باعث افزایش بازدید سایت خود شوید .

یک مثال

فرض کنید شما یک وب سایت متعلق به یک مرکز تفریحی مربوط به یک منطقه ی خاص را در دست دارید . خب مسلما شما باید کلمه کلیدی مد نظرتان را نسبت به کلمه کلیدی ای که کاربران و یا مسافرانی که در آن منطقه حضور دارند انتخاب کنید تا با سرچ کاربران اینترنتی وب سایت شما در نتیجه ی سرچ گوگل بیاید و با ورود آن ها باعث افزایش ورودی سایت شما بشود .

مطمان شوید که کلمات کلیدی در متن صفحه موجود هست و نسبت کلمه کلیدی به کل متن صفحه بیش تر از 2% نشود .

باید حتما کلمه کلیدی را بر اساس اصول و قواعد استفاده نمود ، زیرا استفاده ی بیش از حد و بی رویه ی یک کلمه باعث می شود که از نظر الگوریتم پاندای گوگل اسپم شناخته شده باعث افت رتبه ی سایت شما می شود .

اما با رعایت یکسری مسائل ساده و پیش پا افتاده می توان نه تنها باعث افزایش ورودی سایت و افزایش بازدید سایت شد بلکه سایت شما از نظر گوگل یک سایت قوی شناخته می شود باعث بالارفتن آتوریتی شما می شود .

باید حتما دقت کنید که درصد استفاده هر کلمه کلیدی نسبت به کل کلمات موجود در هر صفحه بیشتر از  درصد نشود و همینطور از کلمات مترادف کلمه کلیدی مد نظرتان استفاده نمایید .

ابزارهای متنوعی در دنیای وب موجود می باشند که با یک جست و جوی ساده در گوگل می توانید این ابزارهارا بیابید و درصد کلمه کلیدی خود را به دست بیاورید .

سعی کنید منطقه و محل کسب و کار خود را نیز در کلمات کلیدی خود نیز جای دهید .

افزایش بازدید سایت ، کلمه کلیدی بر حسب مکان

با وجود کلماتی که مربوط به محل کسب و کار شما می شود ، در کلمات کلیدی شما باعث می شود با سرچ کاربران اینترنتی که در محل و یا نزدیک به شما هستند و نیاز به خدمت و یا کالا و… از شما دارند کلمه ی کلیدی را با منطقه ی شما جست و جو کنند که در نتیجه های گوگل سایت هایی که نزدیک به کلمه کلیدی هستنو و از لحاظ سئو قوی هستند را به نمایش می گذارد .

با استفاده از ابزارهایی مثل گوگل وبمستر و یا آنالیتیکز می توانید اطلاعات دقیقی از کلمات کلیدی که وب سایتتان ورودی دارد و بیشترین بازدید از سایت شما از طریق سرچ و ورود از طریق آن کلمه هاست را مشاهده کنید که در نتیجه می توانید در صورت نیاز بر روی هر کلمه به نسبت مورد نیازش بر روی آن کار کنید تا باعث افزایش بازدید سایت شما از طریق کلمه های مد نظرتتان شود .

از اینکه در این مطلب هم همراه ما بودید تشکر می کنیم و امیدواریم که به شما و وب سایتتان کمک و راهنمایی های مناسب کرده باشیم .

تیم آی پی ولید مفتخر است تا به شما در زمینه های افزایش بازدید سایت و افزایش ورودی سایت و افزایش ورودی گوگل و… خدمات متنوعی به شما عزیزان می رساند .

پست های مرتبط
آموزش

طراحی وب و ترند های آن در سال 2020

آموزشخدماتدیجیتال مارکتینگ

به صفحات مهمتان حتما ارزش خاص بدهید .

آموزشاستارتاپدیجیتال مارکتینگشبکه های اجتماعی

بازاریابی شبکه های اجتماعی (SMM)به چه معناست؟

آموزش

شبکه های تحویل محتوا ( CDN )

جهت اطلاع از آخرین اخبار فناوری
با ما همراه باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارزش خواندن دارد...
اهمیت سئو سایت در افزایش بازدید سایت